برنده مناظره دیشب انتخابات آمریکا چه کسی بود؟

به گزارش مجله هاستفا، سی ان ان ساعتی بعد از انتها مناظره معاونان نامزد های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میان کاملا هریس و مایک پنس اطلاع داد که نتیجه نظرسنجی این رسانه نشان می دهد که هریس این مناظره را برنده شد.

برنده مناظره دیشب انتخابات آمریکا چه کسی بود؟

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بنا بر اعلام یک رسانه نزدیک به دموکرات ها، نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد که از نظر 59 درصد از بینندگان مناظره معاونان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، معاون جو بایدن این مناظره را برنده شد.

سی ان ان گزارش داد: از نظر اکثریت آمریکایی ها، سناتور کامالا هریس در مناظره معاونان نامزدهای ریاست جمهوری این کشور عملکرد بهتری داشت و از نظر 59 درصد از رای دهندگان هریس پیروز شد و 38 درصد گفتند که مایک پنس معاون رئیس جمهور بهتر عمل کرد.

نظرسنجی این شبکه در حالی منتشر شده که نظرسنجی قبل از مناظره هریس و پنس هم نشان می داد که 61 درصد اعلام نموده بودند که از نظر آنها معاون بایدن برنده مناظره خواهد شد و 36 درصد گفتند انتظار دارند معاون ترامپ پیروز گردد.

در نظرسنجی شبکه سی ان ان از مشارکت کنندگان درباره صلاحیت کامالا هریس و مایک پنس برای ریاست جمهوری این کشور هم سوال شد.

به اعتقاد 65 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی سی ان ان، مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا صلاحیت ریاست جمهوری و فرماندهی کل قوا را دارد و 63 درصد هم گفتند هریس شایسته ریاست جمهوری است.

نظرسنجی سی ان ان پس از مناظره پنس و هریس به وسیله تماس تلفنی و مصاحبه با 609 نفر از کسانی که به عنوان بیننده مناظره اسامی شان را ثبت نام نموده بودند، اتخاذ کرد.

مناظره معاونان ترامپ و بایدن در سالت لیک سیتی برگزار گردید و نامزدهای معاونت ریاست جمهوری آمریکا درباره مسائل مختلف از کرونا گرفته تا مسائل سیاست خارجی از قبیل ایران اظهارنظر کردند

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5385

به "برنده مناظره دیشب انتخابات آمریکا چه کسی بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنده مناظره دیشب انتخابات آمریکا چه کسی بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید