اختلال گسترده در اینستاگرام و فیس بوک ، هزاران نفر به اکانت های خود دسترسی ندارند

به گزارش مجله هاستفا، اینستاگرام که متعلق به فیسبوک است از ساعاتی پیش با اختلال های گسترده و عدم دسترسی کاربران در سطح جهانی به این شبکه اجتماعی رو به رو شده است. این موضوع نه تنها برای کاربران اینستاگرام، بلکه برای کاربران فیس بوک و سایر زیرمجموعه های آن نیز اتفاق افتاده است.

اختلال گسترده در اینستاگرام و فیس بوک ، هزاران نفر به اکانت های خود دسترسی ندارند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، هزاران نفر از کاربران اینستاگرام گزارش کردند در استفاده از محصولات پیغام رسان فیس بوک با مشکل روبرو هستند.

اینستاگرام که متعلق به فیس بوک است ، در توییتر خود نوشت: ما می دانیم که بعضی از افراد در دسترسی به خانواده برنامه های فیس بوک ، از جمله اینستاگرام ، مشکل دارند. ما در کوشش هستیم تا هرچه سریع تر کارها را به حالت عادی برگردانیم.

طبق اعلام وب سایت Down Detector ، تقریباً 4000 کاربر از صبح پنجشنبه با اینستاگرام مسائلی را گزارش دادند. تقریباً 600 کاربر فیس بوک نیز از بروز مسائل خبر دادند.برنامه مسنجر جداگانه فیس بوک نیز با مشکل روبرو است. به نظر می رسد واتس اپ ، محصول اصلی دیگر فیس بوک تحت تأثیر قرار نگرفته است.

قبل از اینکه اینستاگرام این مسائل را تأیید کند، افراد در شبکه های اجتماعی دیگر، این مسائل را مورد تایید قرار دادند. بعضی گزارش داده اند که قادر به دسترسی به برنامه ها نیستند ، در حالی که بعضی دیگر با وجود ورود به صفحات خود قادر به تازه سازی صفحات یا پست و لایک کردن صفحات نیستند.

براساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط بیزینس اینسایدر، فیس بوک و اینستاگرام در سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر در قطع خدمات بوده اند.در نیمه اول سال جاری ، زمان افت اینستاگرام در مقایسه با مدت مشابه در شروع سال 2018 تقریباً دو برابر شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1744

به "اختلال گسترده در اینستاگرام و فیس بوک ، هزاران نفر به اکانت های خود دسترسی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلال گسترده در اینستاگرام و فیس بوک ، هزاران نفر به اکانت های خود دسترسی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید